Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Hakkımızda

Batman Beyaz Eşya Servisi uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesini siz müşterilerimizin bizlere güvenmesi sonucunda ayakta kalarak devam ettirmektedir.

Tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin arızalarına zamanında ulaşım ve arıza çözümlerinde müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümler sunarak kurulumuz siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Gezici Servis hizmetimiz sayesinde müşterilerimize Batman, Batman ilçeleri ve komşu illerinde hızlı bir şekilde sorunlarına çözüm olmaya çalışırken ihtiyaçlar doğrultusunda uzman teknik kadromuzu müşterilerimizin memnun olmaları için genişletmeye devam etmekteyiz.

Personel alımlarında siz müşterilerimizi düşünerek personel öz geçmişlerini dikkatlice inceleyerek markamızı zedelemeyecek öz güven ve güvenilir kişileri şirketimiz içerisinde barındırmaya özen göstermekteyiz.

Evlerinizdeki eşyaları güvenle sorunlarını çözüyor ve evlerinize tekrardan bırakıyoruz.

 Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, elektirkli süpürge, bulaşık makinası, klima gibi ürünlerin tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Bütün markaları kapsayan Beyaz eşya elektrikli ev aletleri klima, kombi, elektronik , tv tamiri, bilgisayar monitörü, bilgisayar teknik servis hizmetleri, periyodik bakımları , yedek parça ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tüm Markalara ve Modellere Teknik Servis Hizmetimiz Mevcuttur.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 317 Sokak No:90
Batman

Telefon & Whatsapp